Zaklada “Kultura nova” – Program podrške 2014.

U okviru Programa podrške 2014 objavljeni su javni pozivi na predlaganje projekata i programa te javni pozivi na iskaz interesa za suradnju sa Zakladom. Bespovratna sredstva bit će dodijeljena organizacijama civilnog društva (udrugama i umjetničkim organizacijama) koje djeluju na području suvremene kulture i umjetnosti za provođenje projekata/programa u 2015. godini te za višegodišnje projekte/programe koji se provode u 2015., 2016. i 2017. godini. Rok za podnošenje prijava je 9. rujna 2014. godine

Program podrške obuhvaća četiri programska područja:
~ Razvojna podrška za organizacije
~ Osmišljavanje i priprema novih projekata/programa
~ Razvoj suradničkih platformi u Republici Hrvatskoj
~ Razvoj suradničkih platformi u Jugoistočnoj Europi

Više informacija o natječaju pogledajte na stranici :http://kulturanova.hr/izdvojeno/vijesti-iz-zaklade/program-podrske-2014-1

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)