Zaklada Schüler Helfen Leben objavila poziv za prijavu prijedloga projekata usmjerenih mladima

Njemačka zaklada Schüler Helfen Leben (SHL) objavila je poziv za prijavu prijedloga projekata za 2018. usmjerenih na osnaživanje mladih da aktivno oblikuju svoje životne uvjete i okoliš u kontekstu migracije.

Kako se posebna pozornost, od samog osnutka ove zaklade, pridaje pitanjima migranata i izbjeglica, članovi SHL-a odlučili su ovim pozivom posebnu pozornost dati projektima čiji su ciljevi sudjelovanje i integracija migranata i izbjeglica u društvu.

Prihvatljivi prijavitelji su iz Albanije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Kosova, Makedonije, Srbije i Crne Gore.

Prijavu je potrebno poslati na adresu e-pošte cfp18-SEE@schueler-helfen-leben.de.

Rok za kratke prijave je 18. prosinca 2017., a rok za duže prijave 15. veljače 2018.

Natječajna dokumentacija dostupna je na sljedećoj poveznici.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)