Zaklada Slagalica poziva na predstavljanje natječaja

Zaklada Slagalica, kao provedbeno tijelo Ministarstva socijalne politike i mladih i Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta za potrebe provedbe decentraliziranih natječaja, poziva udruge koje su programski usmjerene za rad s djecom i/ili mladima, koje promoviraju i razvijaju volonterstvo kao i udruge koje djeluju u području zaštite prava djece i podrške obitelji da se prijave na otvorene natječaje. Predstavljanje natječaja za dodjelu financijskih podrški Zaklada Slagalica će održati u Virovitici, Velika vijećnica Virovitičko-podravske županije ,Trg Ljudevita Patačića 1 ,petak, 7. ožujka 2014. godine s početkom u 11 sati.

Više o predstavljanju pročitajte ovdje

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)