Zaklada Zamah: Natječaj za građanske akcije “Naš doprinos zajednici”

Regionalna zaklada za lokalni razvoj “Zamah” raspisala je natječaj za financijsku podršku građanskim akcijama “Naš doprinos zajednici”.

Građanska akcija je jednokratna akcija koja potiče na aktivizam, poboljšava kvalitetu življenja ili općeg dobra u lokalnoj zajednici. Akcija treba biti potaknuta od strane skupine pojedinaca u lokalnoj zajednici koji na prepoznati problem odgovaraju dobrovoljnim volonterskim radom, znanjem ili materijalnim dobrima.

Na natječaj se mogu prijaviti jednokratne konkretne akcije isključivo kroz udruge, zaklade i ustanove (škole, vrtići, domovi umirovljenika i drugi) registrirane u RH u kojima se aktivnosti pokreću od strane same organizacije/institucije ili zainteresirane skupine građana koje djeluju u ili pri toj organizaciji/instituciji.

Visina financijske podrške je 13.000,00 kn, a dodijelit će se najviše 15 podrški.

Rok za prijavu je 15. svibnja 2015. godine.

Više informacija o natječaju i dokumentaciju za prijavu možete pronaći na stranicama Zaklade Zamah.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)