Besplatan program WISE za žene inovatore u društvenom poduzetništvu

Za prijave je otvoren program WISE za žene iz Hrvatske, Španjolske ili Grčke koje imaju želju za društvenim promjenama i inovacijama. WISE je program cjeloživotnog učenja (LLP), financiran od strane EU, dizajniran da osnaži, podupre i educira 60 žena u Grčkoj, Hrvatskoj i Španjolskoj, koje žele ostvariti pozitivni društveni utjecaj kroz ideju, projekt, poduhvat ili društveno poduzeće, ili to već rade.

Žene će sudjelovati u šestomjesečnom pilot programu, pomno i po mjeri osmišljenom prema njihovim potrebama, koji se temelji na e-modulima (on-line i off-line), face-to-face radionicama. Svaka sudionica će dobiti neophodne vještine i kompetencije kako bi svoju ideju pretvorila u projekt. Ona će, također, imati priliku dizajnirati svoju ideju za društvene inovacije i razmisliti o svojoj ulozi u društvenim promjenama, kao dijelu europske mreže žena inovatorica.

Program WISE za sudionice je besplatan. Potrebno je dobro poznavanje engleskog jezika.

Poziv za podnošenje prijava za uključivanje u program je pokrenut 24. studenoga 2014. godine.

Rok za prijavu je 18. prosinca 2014. godine.

Više o programu i o prijavi možete pročitati ovdje i na stranicama CEDRA-e.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)