JAVNI POZIV za financijsku potporu radu znanstvenih i znanstvenostručnih udruga u 2016. godini

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta raspisalo je Javni poziv za financijsku potporu radu znanstvenih i znanstvenostručnih udruga u 2016. godini. Sukladno ovome javnom pozivu, Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta dodjeljivat će financijsku potporu organizacijama civilnoga društva – znanstvenim i znanstvenostručnim udrugama za njihovu redovitu djelatnost u 2016. godini.

Financijska potpora se dodjeljuje u najvećem iznosu od 25.000,00 kuna za pokriće troškova:

  • obavljanja osnovne djelatnosti,
  • opreme te
  • izobrazbe i usavršavanja članova udruge.

Javni poziv za financijsku potporu otvoren je danom objave na mrežnim stranicama Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, a prijave se podnose u roku od 30 dana od dana objave, zaključno s danom 30. rujna 2016. godine.

Više o pozivu pročitajte ovdje

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)