Nacionalna zaklada objavila pozivni natječaj

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva  je sukladno Zaključku Vlade Republike Hrvatske od 1. kolovoza 2013. godine i Odluci Upravnog odbora Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva od 20. rujna 2013. godine objavila pozivni natječaj za uspostavu partnerstva u provođenju proširenog Decentraliziranog modela financiranja razvoja civilnoga društva u Republici Hrvatskoj. Cilj pozivnog natječaja je unapređenje i proširenje djelokruga aktivnosti i poslova u partnerskom programu Decentraliziranog modela financiranja razvoja civilnoga društva u Republici Hrvatskoj kako bi se omogućilo pokretanje novog modela provedbe natječaja za financiranje programa i projekata udruga od 2014. godine.

Rok za prijavu je 18.11.2013.

Više informacija i obrasci za prijavu: http://zaklada.civilnodrustvo.hr/

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)