Natječaj Saveza Alpe-Jadran za sufinanciranje projekata

Ovim pozivom financiraju se sljedeće kategorije projekata: pripremni troškovi projekta (troškovi pripreme i prijave projekata na odgovarajuće fondove i programe Europske unije), zajednički projekt (moraju sudjelovati najmanje 3 člana iz 3 različite države članice Saveza) i zahtjev za pokroviteljstvom.

Hrvatski članovi Saveza su županije Istarska, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Koprivničko-križevačka, Međimurska, Varaždinska te Virovitičko-podravska.

Projekti koji se prijavljuju za financiranje mogu pokrivati bilo koju od 11 tema:poljoprivreda i zavičajna baština; kultura; prevencija katastrofa; gospodarstvo; energija i okoliš; jednake mogućnosti; Europa; zdravstvena zaštita; visoko obrazovanje; inkluzija; mobilnost; sport i turizam.

Ispunjeni prijavni obrazac potrebno je poslati resornoj koordinacijskoj točki (kontakti su navedeni na zadnjoj strani prijavnog obrasca) do 6.10.2015.
Natječaj je otvoren do 6.10.2015.

* Više informacija o natječaju  saznajte ovdje.