Održana info radionica u Petrinji

U Petrinji je 3.6.2013. održana informativna radionica na kojoj je predstavljen natječaj “Podrška programima organizacija civilnoga društva u području zagovaranja i motivacije za društveno isključene skupine” u okviru IV. komponente IPA programa “Razvoj ljudskih potencijala”, a koji je raspisala Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva.
Informativnu radionicu je organizirala Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva, u suradnji s Uredom za udruge Vlade Republike Hrvatske i Centrom za civilne inicijative kao regionalnim centrom podrške Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica. Na radionici je sudjelovalo više od 30 predstavnika organizacija civilnog društva iz različitih županija. Predstavnice Nacionalne zaklade i Ureda za udruge u prvom dijelu radionice su predstavile natječaj, uvjete i način prijave na natječaj. U drugom dijelu radionice, predstavnici Centra za civilne inicijative prisutne su upoznali s osnovama planiranja projekta, načinom ispunjavanja obrasca za prijavu sažetka projektnog prijedloga  te osnovama planiranja proračuna za potrebe projekta.
Rok za prijavu sažetka projektnog prijedloga je  28. lipnja 2013.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)