OTVORENE PRIJAVE ZA VOLONTERSKOG OSKARA 2017.

Volonterski centar Zagreb je u ponedjeljak, 02. listopada, 2017. otvorio natječaj za Volonterskog Oskara, zagrebačku nagradu za volontera/ku godine.

Poziva Vas da za nagradu Volonterski Oskar nominirate svoje volonterke i volontere koji su dali poseban doprinos vašem radu, korisnicima i razvoju organizacije te im na taj način iskažite dodatno priznanje.

 

Volonterski Oskar nagrada je za volontera/ku godine koja se dodjeljuje za individualni volonterski doprinos na razini Grada Zagreba, na godišnjoj osnovi. Dodjeljivanjem Volonterskog Oskara želimo istaknuti poseban i nezamjenjiv doprinos kojeg volonterke i volonteri daju razvoju zajednice i poboljšanju kvalitete života u Gradu Zagrebu. Natječaj za nagradu Volonterski Oskar provodi se u suradnji s Gradom Zagrebom, Uredom za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom.

 

Rok za prijavu je 30 dana od raspisivanja natječaja (do 31. listopada 2017.).

Više informacija pročitajte OVDJE.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)