Poziv na predstavljanje Zakona o udrugama, Čazma

Regionalni program E-misija u suradnji s Gradom Čazma poziva vas na

Predstavljanje Zakona o udrugama

 

koje će se održati u ponedjeljak, 23. veljače 2015.

u prostorijama Gradske vijećnice u Čazmi, Ulica kralja Tomislava 1a (iznad Erste banke), Čazma

od 10.00 do 13.00 sati.

 

Cilj ovog predstavljanja je da svim zainteresiranim udrugama i predstavnicima jedinica lokalne samouprave omogućimo razumijevanje novog Zakona o udrugama koji donosi novine u naša poslovanja. Predstavljanje je zamišljeno kao kraće predavanje uz postavljanje pitanja kako bi se što veći broj poglavlja mogao obraditi i približiti svim sudionicima.

Godinu dana će trajati razdoblje (do 1.10.2015. g.) u kojem sve udruge mogu uskladiti svoje statute i poslovanje s novim Zakonom te očekujemo da ćemo kroz program E-misija održati niz ovakvih radionica i pružiti savjetodavnu podršku udrugama.

Radionicu će voditi djelatnica Centra za civilne inicijative.

Broj sudionika je ograničen na 20.

Radionica je organizirana u sklopu programa E-misija.

Molimo vas da svoj dolazak potvrdite najkasnije do 20. veljače 2015. u 12.00 sati na e-mail: szpd@e-misija.info ili telefon 098 377 075 (Sven Lončar).

 

Poziv: Zakon o udrugama, Čazma

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)