Poziv za prijavu kandidata/kandidatkinja za dodjelu Državne nagrade za volontiranje u 2017. godini

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku objavljuje Poziv za prijavu  kandidata/kandidatkinja za dodjelu Državne nagrade za volontiranje u 2017. godini.

Državna nagrada za volontiranje je najviše  priznanje što ga Republika Hrvatska dodjeljuje za volontiranje, doprinos promicanju volonterstva i druge volonterske aktivnosti. Pozivaju se zainteresirane pravne i fizičke osobe da podnesu prijave s prijedlozima kandidata/kandidatkinja za dodjelu Državne nagrade za volontera/volonterku, koordinatora/koordinatoricu volontiranja i organizatora volontiranja koji su u periodu od travnja 2016. do studenoga 2017. godine sukladno Zakonu o volonterstvu doprinijeli razvoju i afirmaciji volonterstva u Republici Hrvatskoj.

Poziv za prijavu kandidata/kandidatkinja

Obrazac 1. –  Prijava fizičke osobe volontera/volonterke

Obrazac 2. –  Prijava fizičke osobe koordinatora/ice volontera

Obrazac 3. –  Prijava pravne osobe

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)