Poziv za iskaz interesa za sufinanciranje projekata u 2015. godini prema „Programu održivog razvoja lokalne zajednice“

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije putem Programa održivog razvoja lokalne zajednice u 2015. godini nastavlja poticati jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave čija je vrijednost indeksa razvijenosti ispod 100 % prosjeka Republike Hrvatske, na svrhovito korištenje sredstava, ulaganjem u infrastrukturu, gospodarstvo te razvoj tih područja.

Pozivaju se svi zainteresirani prihvatljivi podnositelji zahtjeva da kao nositelji pokretanja potrebnih promjena u društvenim, gospodarskim i drugim razvojnim aktivnostima dostave do 20.veljače 2015. svoje zahtjeve za realizaciju projekata u 2015. godini usklađene s ciljevima Programa.

Više informacija o Pozivu za iskaz interesa za sufinanciranje projekata u 2015. godini prema “Programu održivog razvoja lokalne zajednice” pronađite na stranicama Ministarstva.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)