Tele2 i Zaklada Reach for Change otvorili prijave za projekte “Reach for Change”

Tele2 i Zaklada Reach for Change otvorili su prijave za ovogodišnje projekte “Reach for Change – Budi promjena”, koji se moraju odnositi na područja razvoja, obrazovanja, zdravlja, ekonomske i društvene participacije, slobode i mogućnosti izražavanja djece.

Podrška kroz projekt “Reach for Change – Budi promjena” sastoji se od financiranja u iznosu od 180.000,00 kuna po projektu za razdoblje od godine dana te od nefinancijske podrške kojom Zaklada Reach for Change i Tele2 pomažu socijalnim poduzetnicima postići održivost njihovog rada i što bolje rezultate za dobrobit djece.

Rok za prijavu je 1. srpnja 2017., a prijave se podnose putem online obrazaca. Sve dodatne informacije mogu se pronaći na stranicama Programa Reach for Change Hrvatska.

 

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)