Natječaj Europske zaklade za mlade za dodjelu bespovratnih sredstava

Europska zaklada za mlade (European Youth Foundation) dodjeljuje bespovratna sredstva organizacijama i mrežama mladih te drugim nevladinim organizacijama koje rade s mladima, a koje podrazumijevaju neke od sljedećih aktivnosti koje podržava Vijeće Europe: edukativne, društvene i humanitarne aktivnosti Europskog karakter , aktivnosti koje doprinose jačanju mira i suradnje u Europi,aktivnosti usmjerene umrežavanju mladih u Europi, posebice razmjeni znanja, aktivnosti usmjerene na pružanje pomoći na području Europe i nerazvijenih zemalja (kulturne, edukativnih ili socijalne usluge), istraživanja vezana za mlade.

Rok za prijavu:
1. travnja 2014:
– za aktivnosti između 1. siječnja i 30. lipnja 2015
– za godišnje programe za 2015. godinu
1. listopada 2014:
– za međunarodne aktivnosti između 1. travnja i 31. prosinca 2015.
– za godišnje programe za 2015. godinu
– za regionalne strukturne potpore za 2015
1. listopada 2015:
– za strukturne potpore za 2016. i 2017. (međunarodne NVO/organizacije)
Nema fiksnog roka za pilot aktivnosti, koje moraju biti predana minimalno tri mjeseca prije početka aktivnosti.

Više informacija pronađite ovdje .

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)