Zaklada Zamah uključena u provedbu Natječaja za prevenciju nasilja

Zaklada Zamah  poziva na  predstavljanje natječaja Ministarstva socijalne politike i mladih i Ministarstva znanosti obrazovanja i sporta za projekte usmjerene prevenciji nasilja nad i među djecom i mladima, koji je objavljen  14. veljače 2014. godine. Prvo je predstavljanje dogovoreno u srijedu, 19. veljače 2014. godine u 10 sati u Maloj vijećnici Bjelovarsko-bilogorske županije u Bjelovaru, Dr. Ante Starčevića 8.

Regionalna zaklada za lokalni razvoj ZAMAH uključena je u provedbu natječaja na osnovi potpisanog Sporazuma o partnerstvu u provedbi Decentraliziranog modela financiranja razvoja civilnog društva u Republici Hrvatskoj s Nacionalnom zakladom za razvoj civilnoga društva za područje Zagrebačke, Koprivničko-križevačke, Bjelovarsko-bilogorske, Varaždinske i Međimurske županije te  Grada Zagreba.

Natječajna dokumentacija bit će dostupna na internetskoj stranici www.zamah.hr. 

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)